Milí rodiče,
srdečně Vás zveme na blížící se únorové akce.
Ve středu 8. února se ve Sladovně uskuteční přednáška našeho milého a vzácného hosta Godiho Kellera. Godi Keller je norský pedagog, docent na univerzitě v Oslu, spisovatel, vypravěč a oblíbený lektor. V prvním únorovém týdnu zavítá opět po čase k nám do školy a součástí jeho návštěvy bude právě i přednáška. Téma přednášky je Jaké kompetence děti v životě skutečně potřebují? Začátek v 17 hodin. Přednáška bude tlumočena do češtiny.
Dále si Vás dovolujeme pozvat na dvě akce, které se uskuteční ve středu 15. února.
První z nich je Den otevřených dveří 2. stupně, při němž získáte vhled do běžného dne života vyšších tříd naší školy.
Zájemci, prosím, volejte do kanceláře školy paní Ivetě Rabasové na telefonní číslo 382 214 815, abychom Vás mohli podle zájmu rozdělit do tříd.
Upozorňujeme také na jednu změnu: původně byla na tento den plánovaná i odpolední škola pro rodiče, ale z důvodu konání masopustní veselice se odpolední škola pro rodiče přesouvá o měsíc, tj. na středu 15. března.
Druhou akcí konanou 15. února je masopustní průvod městem. Sraz účastníků průvodu je v 15.45 před školou. V 16 hodin pak průvod za veselého doprovodu muziky vyrazí na cestu městem a bude zakončen veselicí v Divadle Pod Čarou. Letošní masopustní téma je Noemova archa.

V této kategorii nebyly nalezeny žádné akce.