Srdečně vás zveme na Jánskou slavnost, která se koná 20.6.2024
od 17 hodin 🙂

Výsledky zápisu 2024/25

Vážení rodiče. V příloze naleznete výsledky zápisu do MŠ Sluníčko.

Rozhodnutí o přijetí není letos potřeba vyzvednout. Ke konci školního roku se uskuteční třídní schůzka. Termín třídní schůzky je 25.6.2024 od 16hodin v eurytmickém sále MŠ.

První krůčky do MŠ Sluníčko

Vážení rodiče, rádi vám připomeneme základní informace spojené s provozem MŠ

• školní rok začínáme 2.9. 2024
  • MŠ je otevřena od 6:15h do 16:45h
  • do 7:00h se děti scházejí v jedné třídě, kde si je učitelky vyzvednou, a od 15:30h jsou děti spojeny opět do jedné třídy( nad zvonkem najdete ukazatel v podobě slunce s číslem třídy, ve které se děti budou nacházet)
  • děti na třídách končí oběd od 11:45h do 12:00h, vyzvedávání dětí po obědě je od 11:45h do 12:15h (záleží na třídě)
  • obědy pro neodhlášené děti si můžete vyzvednout, ve vlastním jídlonosiči, mezi 11:00h a 11:15h v 1.třídě
  • na naší zahradě trávíme mnoho času za každého počasí a oblečení se dětem často ušpiní, dávejte jim proto oblečení kterému to nevadí a také náhradní.
  • září je v MŠ adaptačním obdobím proto si nově příchozí děti na neznámé prostředí mohou déle zvykat, můžete se se svou učitelkou domluvit na individuální adaptaci př. pobyt s dítětem při ranní hře či pobytu na zahradě. Dále doporučujeme děti vyzvedávat do konce září po obědě (po domluvě je možné i před obědem)

Podrobné informace naleznete na třídách, neváhejte se zeptat své paní učitelky, rády vám poradíme. 🙂

S přáním hezkého dne, vaše učitelky MŠ Sluníčko

Velké prázdniny

Vážení rodiče. Připomínáme že pokud budete potřebovat využít školky i o velkých prázdninách, je třeba do konce května vyplnit a odevzdat vašim učitelkám formuláře pro jednotlivé mateřské školy v Písku (formuláře jsou k dostání na třídách).

Přejeme hezký zbytek týdne. 🙂

Hospodářka

Vážení rodiče, s novým rokem k nám přišla nová paní hospodářka stravování,  Petra Babáková. Také se zmněnila provozní doba hospodářky:

Pondělí      -----

Úterý         12:00 - 16:00

Středa        -----

Čtvrtek      12:00 - 16:00

Pátek         -----

Změna ceny stravování dětí v MŠ

Vážení rodiče. V příoze najdete aktuální změny částky za stravování dítěte v MŠ. Důvodem je momentální situace a zdražování potravin.

Děkujeme za pochopení.

Děkujeme zahradnictví MELO za darování ovocných stromků do naší školkové zahrady. Těšíme se na první sklizeň. 🙂 (odkaz na webové stránky v obrázku)