Vánoční představení o tom slavném narození

19.12. 2019 17:00Divadlo Pod čarou, vstupné 50,- Kč
Inspirováni staročeskými lidovými hrami, J. Cimrmanem i R. Steinerem nastudovali jsme ve vši úctě a s humorem Ten příběh. A teď vás na něj zveme. Kantoři a rodiče ZŠ a MŠ Svobodné.

W Tančírna

21.2. 2020 20:00Divadlo pod Čarou
Kdo milujete tanec, znáte nejspíš knihu R. Fulghuma vyprávějící příběhy z tančírny CENTURY. Ale po duši Vás může pohladit i jediný večer v TANČÍRNĚ v našem milém městě, v Písku. Všichni, kdo máte v lásce pohyb, úsměv, zábavu a hlavně kapelu BEELEE BEAT Z DEELEE, přijďte se pobavit do DIVADLA POD ČAROU 21. 2. 2020 od 20 hodin. Muzikanti s Kateřinou Pokornou Vás nejen dokážou vrátit v čase známými hity skupiny OLYMPIC, KATAPULT, Vladimíra MIŠÍKA ČI Ivana HLASE a dalších interpretů české i zahraniční rockové scény, ale hlavně Vás nenechají sedět na židli a přítomný okamžik prožijete na tanečním parketu v naší písecké TANČÍRNĚ 2020. Tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vás! Pořadatelé- ZŠ SVOBODNÁ a MŠ SLUNÍČKO spolu s Wsdružením rodičů.
Start: 16:00 před ZŠ Svobodná, se zastaveními před Olympií, na Floriánu a Velkém náměstí. Od 17:00 program v Divadle Pod Čarou.

Velikonoční jarmark

28.3. 2020ZŠ Svobodná Písek
Srdečně zveme na tradiční Velikonoční jarmark – jarní dílničky, velikonoční výrobky a kulturní program.

Duhové divadlo

20.5. 2020 - 23.5. 2020Písek
15. ročník celostátní přehlídky divadelních představení waldorfských škol v Písku. Naše město opět ožije mladým divadlem! Uvidíte více než 28 představení na nejrůznějších místech v centru města. Letošním profesionálním hostem je Ondřej Vetchý.