Pro nemoc ZRUŠENO - Výchova je setkávání

20.1. 2020Mateřská škola Sluníčko
ZŠ Svobodná a MŠ Sluníčko Vás srdečně zve na přednášku německého waldorfského pedagoga Dr. Wolfganga Sassmannshausena na téma Výchova je setkávání – Přechod dítěte z mateřské do základní školy. Vstupné 100,-Kč Překlad zajištěn

A. Janátová - Je člověk tvůrcem svého osudu?

29.1. 2020 17:00ZŠ Svobodná Písek
Waldorfská škola ZŠ Svobodná a MŠ Sluníčko vás zve na veřejnou přednášku s tématem Je člověk tvůrcem svého osudu? Aktivní život vyžaduje bdělost, jasné vědomí a schopnost rychle se orientovat v kritických situacích. Na toto téma promluví psycholožka a ředitelka Akademie sociálního umění Tabor PhDr. Anežka Janátová. Vstupné dobrovolné

Pošťácká pohádka – činoherní představení

9.2. 2020 10:00Loutkový sál KD Písek

Pošťácká pohádka – činoherní představení

9.2. 2020 15:00Loutkový sál KD Písek
Ochotnický soubor Copánek srdečně zve na představení na motivy pohádky Karla Čapka. Psaným dopisům již odzvonilo ? Možná ! A možná si to ještě po shlédnutí naší pohádky rozmyslíte. Nové představení jistě potěší jak malé, tak i velké diváky. Vstupné 50,- Kč

W Tančírna

21.2. 2020 20:00Divadlo pod Čarou
Kdo milujete tanec, znáte nejspíš knihu R. Fulghuma vyprávějící příběhy z tančírny CENTURY. Ale po duši Vás může pohladit i jediný večer v TANČÍRNĚ v našem milém městě, v Písku. Všichni, kdo máte v lásce pohyb, úsměv, zábavu a hlavně kapelu BEELEE BEAT Z DEELEE, přijďte se pobavit do DIVADLA POD ČAROU 21. 2. 2020 od 20 hodin. Muzikanti s Kateřinou Pokornou Vás nejen dokážou vrátit v čase známými hity skupiny OLYMPIC, KATAPULT, Vladimíra MIŠÍKA ČI Ivana HLASE a dalších interpretů české i zahraniční rockové scény, ale hlavně Vás nenechají sedět na židli a přítomný okamžik prožijete na tanečním parketu v naší písecké TANČÍRNĚ 2020. Tak neváhejte a přijďte. Těšíme se na Vás! Pořadatelé- ZŠ SVOBODNÁ a MŠ SLUNÍČKO spolu s Wsdružením rodičů.
Start: 16:00 před ZŠ Svobodná, se zastaveními před Olympií, na Floriánu a Velkém náměstí. Od 17:00 program v Divadle Pod Čarou.
PALEČEK – činoherně - loutkové představení

1.3. 2020 10:00Loutkový sál KD Písek
Ochotnický soubor Copánek srdečně zve na pohádku na motivy J.Wericha Paleček. Přijďte se podívat co všechno můžete zažít, když jste malý, malý inu jako paleček. Veselá pohádka o velkém dobrodružství malého, ale po čertech chytrého Palečka. Opět se můžete těšit na nápaditou výpravu, originální hudbu, známé herecké tváře. Vstupné 50,-Kč

Velikonoční jarmark

28.3. 2020ZŠ Svobodná Písek
Srdečně zveme na tradiční Velikonoční jarmark – jarní dílničky, velikonoční výrobky a kulturní program.

Duhové divadlo

20.5. 2020 - 23.5. 2020Písek
15. ročník celostátní přehlídky divadelních představení waldorfských škol v Písku. Naše město opět ožije mladým divadlem! Uvidíte více než 28 představení na nejrůznějších místech v centru města. Letošním profesionálním hostem je Ondřej Vetchý.